• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Prodejna Škola vaření Gourmet Academy

Adresa
www.gourmetacademy.cz , 110 00 - Praha 1, Vodičkova 2
Služby
Gourmet design
O prodejně

Gourmet Academy vám nabízí zábavu, relaxaci, poučení, inspiraci a především nezapomenutelný zážitek vaření se zkušenými šéfkuchaři, kteří patří ke špičce ve svém oboru. Navíc máte jedinečnou možnost vyzkoušet si při vaření naše produkty.

Našim cílem je, abyste se při vaření v Gourmet Academy cítili jako doma. K našim lektorům, kteří vám budou udílet zasvěcené rady patří ti nejlepší. Kromě šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha k nim patří šéf cukrářka Café Savoy Edita Paulusová, Filip Sajler z pořadu "Kluci v akci", vítěz kulinářských mezinárodních soutěží v Bangkoku, Honza Davídek nebo autorka nejúspěšnějšího blogu a vynikající kuchařka Markéta Pavleje. Nově spolupracujeme s Karolínkou Kamberskou, kterou znáte z pořadu TV Prima "Domácí kuchařka".

Celá Gourmet Academy je vybavena prémiovými kuchyňskými spotřebiči Miele - nejmodernější chladnička, myčka, trouby, varné desky, pro domácnosti určený konvektomat i ohřívací zásuvka na talíře. Shock freezer a výkonná digestoř KitchenAid jsou pomyslnými třešničkami na dortu. 
Účastníci školy vaření si tak mohou otestovat možnosti a praktické využití přístrojů či pomůcek, které mají nebo by si přáli mít doma. Z nabídky kurzů v Gourmet Academy si milovníci dobrého jídla mohou vybírat podle aktuální sezóny a osobních preferencí. Postupně tak mohou rozšiřovat své gastronomické obzory o originální recepty, praktické dovednosti a nové zkušenosti, například s francouzskou, americkou, japonskou, italskou, asijskou nebo českou kuchyní.

Na rozdíl od většiny kurzů vaření je v Gourmet Academy počet účastníků omezen na 8 osob. Tím vám zaručujeme především individuální péči lektora a personálu. Můžete se aktivně zapojit do přípravy menu nebo stát opodál a se sklenkou dobrého vína v ruce v klidu vnímat vůně a dění v kuchyni. Jedním slovem pohoda. Domů odcházíte nabití energií a odhodláním potěšit skvělým jídlem své blízké či přátele.

Kontaktujte nás