• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Prodejna Praha 1, Újezd

Adresa
Újezd 25 , 118 00 - Praha 1
Služby
Gourmet design
iBod
O prodejně

V dubnu 2010 jsme otevřeli na pražském Újezdu svůj zbrusu nový projekt – CONCEPT STORE. Na více než 330 m2 představujeme to nejlepší, co současný svět domácích a kuchyňských potřeb a designových doplňků nabízí. V CONCEPT STORE našly své místo tradiční značky z distribuce Potten & Pannen – Staněk. V roce 2016 jsme výrazně rozšířili nabídku německého porcelánu Rosenthal o nové kolekce Brillance, Silver Curve, Roro, Versace, ONO, Loft a další.Dále zde najdete nožířské výrobky nejstarší solingenské firmy Zwilling J.A. Henckels, francouzské stříbro Christofle, tradiční burgundská keramika Emile Henry, výběr oblíbených směsí čajů Kusmi Tea, švýcarské odšťavňovače VitaJuicer, americký Blendtec, prémiové belgické nádobí Demeyere, originální francouzské litinové nádobí Staub i inovativní pánve s  nepřilnavým povrchem WOLL, mlýnky Peugoet, ručně vyráběné tradiční nože Laguiole en Aubrac a další.

Ve spolupráci s Miele je jako součást prodejního prostoru vybudována špičková kuchyň s pěti nezávislými stanicemi pro pořádání kuchařských kurzů a seminářů ve spolupráci s předními českými šéfkuchaři a odborníky na zdravou výživu.

Rekonstrukce prostor a jejich vybavení pro CONCEPT STORE se zhostilo renomované studio DESIGN by DONLIĆ podle projektu architektky Ivany Dombkové.

Kontaktujte nás