• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Značka Bamix

Nejuniverzálnější ponorný mixér na trhu nese značku Bamix. Díky patentovanému systému otevřené mixovací hlavy je rychlejší a plynulejší ve zpracování surovin a také se nesrovnatelně lépe čistí. Ušetří váš čas i energii. Ale pozor – práce s ním je návyková, stane se Vaším partnerem na dlouhé roky. Světlo světa spatřil roku 1954 ve švýcarském městě Mettlen a dodnes je ve Švýcarsku plně vyráběn, což je samo o sobě zárukou dokonalosti a technické spolehlivosti. Pod jeho pláštěm tepe překvapivě tiché motorové srdce o výkonu až 200 W a 17 tisíc otáček za minutu, pro domácí použití Vám však plně postačí i některá z méně náročných variant. V průběhu výroby je několikrát testováno, aby se Vám dostal do ruky dokonale funkční výrobek, na jehož motor Vám společnost Potten & Pannen – Staněk může poskytnout mimořádnou desetiletou záruku.

Nástavce a doplňky Bamix

V každém balení najdete čtyři pracovní nástavce (multifunkční, šlehací, míchací a nůž na maso). S nimi během jediné minuty vytvoříte okouzlující frappé, dětskou přesnídávku nebo domácí majonézu, nasekáte maso, nastrouháte sýr a najemno nakrájíte zeleninu … na co si jen vzpomenete.

A nedosti na tom … skutečného univerzála z Bamixu udělají volitelné doplňky. K dispozici je například  Food processor na mletí, drcení a jemné sekání nebo univerzální krouhač SliceSy se sedmi výměnnými noži – s nimi Bamix dokonale zastoupínahradí několik kuchyňských spotřebičů.

Proč právě Bamix?