• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Značka Rösle

Německá společnost Rösle je králem kuchyní již od roku 1888. Proč? Protože kvalita, design a inovace se staly její vášní. Vždyť jeden každý výrobek má za sebou průměrně dva roky vývoje, než se jho prototyp dostane do rukou profesionálních kuchařů, kteří jej otestují v každodenním náročném nasazení přímo v přední linii. Díky tomu všemu se budete v kuchyni cítit jako ryba ve vodě, ať vaříte pro dve nebo chystáte velkou party.

U Rösle potkáte jen ty nejkvalitnější materiály. Prim mezi nimi hraje „chirurgická“ ocel 18 / 10. Ta je nejen hygienická a zdravotně nezávadná, ve zpracovávaných potravinách navíc nezanechává žádné chuťové nebo aromatické stopy a dobře odolává i kyselinám obsaženým v potravinách. Neztratí se ani silikon, který si získává stále větší oblibu: odolává velmi vysokým teplotám, je pružný a neublíží ani těm nejjemnějším povrchům nádobí. I pro něj je naprostá zdravotní nezávadnost samozřejmostí.

Zkrátka ovšem nepřišel ani design – ten jen podtrhuje symbiózu funkce a kvality a navíc pro Rösle vydobyl celou řadu mezinárodních ocenění.

Ispirujte se nápady

Vyzkoušejte třeba originální skládací cedník, který díky tělu z prvotřídního silikonu nezabere ve vaší kuchyňské lince na výšku více než 4 cm. Potřebujete kuchyňský teploměr? S tím od Rösle nejen změříte teplotu uvnitř pokrmu, ale sám vám napoví, jak moc je maso uvnitř propečené – dokonalý steak tak zvládne i kuchařský greenhorn. Máte chuť na créme brulée s křupavou karamelovou krustičkou? Bez flambovací pistole jste bez šance.

Anebo jste podlehli životnímu stylu jménem grilování? U Rösle najdete grily nejrůznějších velikostí a také všechno, co z vás udělá krále každé barbecue party.

U Rösle si vybere skutečně každý. Jen pozor – jeho produkty jsou návykové, budete chtít stále nové.

Proč musíte mít v kuchyni Rösle?

  • lídr inovací a nápadů mezi kuchyňským náčiním
  • pomůcky pro každý kulinářský úkon
  • špičkové materiály
  • funkce prověřená dlouhodobým vývojem a profesionálními kuchyněmi
  • dlouhodobá záruka
  • ucelený sortiment pro grilování