Parametry a popis
Parametry
Rozměry (h × v × š) | 7 × 22,5 × 7,5 cm |
Hmotnost | 0,1 kg |
Materiál | sklo |
Objem (ML) | 100 ml |
Druh vůně | funkční vůně |
Popis
Dárkový set obsahuje elegantní aroma difuzér ve tvaru krychle francouzské značky Maison Berger Paris, 100 ml interiérového parfému s funkční vůní Pro voňavý domov – Vůně vody a pudru a 8 kusů polymerových vonných tyčinek.
Interiérový parfém: Pro voňavý domov – Vůně vody a pudru spojuje svěžest mořského vánku s jemnými pudrovými tóny. Zářivý bergamot a zelené akordy dodávají úvodní jiskru, zatímco květinové srdce s růží a konvalinkou přináší lehkost. Hřejivý základ bílého pižma, ambry a bílé hlíny pak vytváří harmonický, čistý a elegantní dojem.
Produkt najdete pod
Dlouhý popis
Aroma difuzér Cube Maison Berger Paris
Elegantní aroma difuzér z čirého silnostěnného skla francouzské značky Maison Berger Paris ve tvaru krychle byl vyroben v univerzálním designu, který je vhodný do všech typů interiérů. Za pomoci vonných tyčinek a interiérové vůně jemně parfémuje okolí po dobu minimálně 4 týdnů. Intenzitu vůně můžete snadno upravit množstvím používaných vonných tyčinek. Vonný difuzér lze samozřejmě doplnit libovolným interiérovým parfémem. S každou novou vůní nutno použít nové vonné tyčinky. Na našem e-shopu můžete vybírat z široké nabídky náplní do difuzérů značky Maison Berger Paris.
Aroma difuzér je krásný, ale především voní
Za pomoci vonných tyčinek a interiérové vůně difuzér jemně parfémuje okolí. Intenzitu vůně můžete snadno upravit množstvím používaných vonných tyčinek. Vonný difuzér lze samozřejmě doplnit libovolným interiérovým parfémem. S každou novou vůní nutno použít nové vonné tyčinky. Na našem e-shopu můžete vybírat z široké nabídky náplní do difuzérů značky Maison Berger Paris.
Tyčinkový aroma difuzér
- Od uznávané francouzské značky Maison Berger Paris
- Již naplněný parfémem/u nových balení s náplní v balení
- Znovu plnitelný, lze použít i jiné parfémy než původní
- Vyroben ze silnostěnného lakovaného skla
- Osm polymerových vonných tyčinek v černé barvě
- Intenzitu vůně lze modulovat množstvím tyčinek
- Tyčinky pravidelně otáčejte pro jejich maximální účinek
- Při výměně parfému použijte novou sadu tyčinek
- Vyberte si z velkého množství difuzérů s parfémy
Vonné tyčinky a jejich použití
Vonné tyčinky Maison Berger Paris jsou vyráběny z černého polymeru o délce 24 a 30 cm či z vrbového proutí o délce 24 cm. Zaručují velmi rychlé vzlínání a rovnoměrné provonění místnosti bez nežádoucího zabarvení parfému. V závislosti na výšce a tvaru vašeho difuzéru lze jejich délku zkrátit - 24cm tyčinky lze zastřihnout na 21 cm, 30cm pak na délku 27 cm. Díky kvalitnímu materiálu jsou tyčinky Maison Berger Paris velmi odolné, doporučujeme však jejich výměnu při každém doplnění či výměně druhu interiérového parfému. Aby dobře sloužily, otáčejte je pravidelně zhruba po jednom týdnu použití, reaktivujete tak proces vzlínání.
Tip pro modulaci intenzity vůně: dle vaší potřeby použijte 2–3 vonné tyčinky pro jemné provonění, 4–6 pro střední intenzitu parfému a 7–8 tyčinek pro maximální možné provonění.
Interiérový funčkní parfém Pro voňavý domov – Vůně vody a pudru
Náplň do difuzéru s neutralizačními účinky proti zápachu z nevyvětrání a příjemnými tóny vody a pudru byla navržena ve spolupráci s mistry parfuméry z města Grase tak, abyste se doma cítili pohodlně. Ve vysokých tónech ucítíte kombinaci citrusové vůně bergamotu, hyacintu společně se zelenými tóny. Ty pozvolna přecházejí v mořské noty provoněné květinovou kombinací růže a konvalinky. V základu pak parfém dokresluje bílá hlína, pižmo a ambra.
Tóny vůně
- Hlava: bergamot, hyacint, zelené tóny
- Srdce: tóny moře, růže, konvalinka
- Základ: bílá hlína, bílé pižmo, ambra
Řada Anti-Odours
Parfémovaná náplň do tyčinkového difuzéru "Můj domov bez zápachu z nevyvětrání" obsahuje patentovaný molekulový komplex, který ve spojení s vodními apudrovými tóny účinně bojuje s nepříjemným odérem, a to tím způsobem, že zablokuje jejich čichové vnímání. Neutralizuje nežádoucí zápach z vlhkosti. Koberce, čalounění či například tapety mohou být po delším pobytu nasáty zvláštními pachy. Speciální patentovaná vůně francouzské značky Maison Paris Berger vám ale rychle pomůže s neutralizací nechtěných pachů a provoněním místností. Přidáním vodních a pudrových tónů se posílí neutralizace nepříjemného pachu. Pro zachování rovnoměrné difuze a tím optimální účinnosti náplně doporučujeme pravidelné otáčení vonných tyčinek v difuzéru.

O značce Maison Berger Paris
Značka Maison Berger Paris sídlící v samém srdci Normandie je vyhlášená pro své designové katalytické lampy a aroma difuzéry. Mezi nejnovější must have produkty značky se pak řadí elektrické difuzéry. V jejím rozšiřujícím se sortimentu najdete také vonné svíčky a difuzéry do auta. Historie této 100% francouzské značky sahá až do roku 1898, kdy francouzský lékárník Maurice Berger vyrobil první katalytickou lampu pro čištění nemocničních sálů. Lampa Berger byla posléze pro svůj inovativní proces čištění vzduchu patentována. Koncept lampy byl v mezičase inovován a dnes nabízí kromě dekorativní funkce především jedinečné možnosti čištění vzduchu a zároveň i provonění domácností. Maison Berger Paris dosahuje se svými katalytickými lampami mezinárodních úspěchů. Kvůli oblibě široké veřejnosti exportuje do více než 50 světových zemí.
