• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Prodejna OC Nový Smíchov, KUSMI TEA Store

Adresa
Plzeňská 8 , 150 00 - Praha 5
Služby
Gourmet design
iBod
O prodejně

V dubnu 2015 jsme otevřeli první značkový butik legendární pařížské značky Kusmi Tea. Zde nabízíme nejen kompletní sortiment opravdu výjimečných aromatizovaných a ochucených čajů podle tradičních ruských receptur, ale i výběrové jednodruhové čaje zelené i černé a oblíbenou řadu Wellness čajů. Tato prodejna také nabízí možnost nákupu cenově výhodného váženého čaje Kusmi Tea.

Dále zde najdete široký výběr čajů Løv Organic. Jde o francouzskou značku inspirovanou skandinávským způsobem života, uměním snoubit potěšení s ekologií. Základ originálních směsí tvoří výjimečné kombinace čajů, bylin a ovoce, přirozeně příznivé pro zdraví a psychickou pohodu.

Samozřejmostí je i nabídka všeho, co ke správné a snadné přípravě tohoto zdraví prospěšného nápoje potřebujete: rychlovarné konvice s nastavitelnou teplotou, čajové konvičky a šálky, louhovací sítka, papírové filtry nebo třeba džbánky na přípravu ice tea.

Každý den vám nabízíme ochutnávku jedné z vynikajících čajových směsí Kusmi Tea Paris, připravených výhradně z výběrových celých čajových lístků, ochucených exkluzivními ingrediencemi, jako jsou květiny z Grasse, kalábrijský bergamot a orientální koření. 

Kontaktujte nás