• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Značka Blendtec

Blendtec patří v současnosti k nejznámějším značkám nejen na americkém trhu. Příběh této značky začíná v 70. letech, kdy inženýr a investor Tom Dickson vyvinul mlýn na pšenici, který způsobil revoluci v mlynářství.

Blendtec si díky technologické inovativnosti vybudoval vedoucí postavení na trhu mixérů. Jedná se například o předprogramovatelné mixovací cykly, senzorové dotykové ovládání, speciální tvar lopatek, hranatou nádobu a jako první přišel se samooblsužným přístrojem na výrobu smoothie.

Mixéry Blendtec se staly součástí vybavení restaurací, juice barů, kaváren a domovů na celém světě a získaly tu nejlepší pověst díky vysoké kvalitě, výkonu, bezpečnosti, inovativnosti a dech-beroucímu designu.

V roce 2014 přišel s novou produktovou řadou, která opět potvrzuje skutečnost, že je značka jedničkou na trhu v oblasti inovativnosti.

K výhodám mixérů této značky patří kromě vysokého výkonu bezpečnostní čepel, nádoba ze snadno čistitelného BPA plastu, jejíž patentovaný tvar umožňuje dokonalou cirkulaci ingrediencí a tím zabraňuje tvorbě vzduchových kapes, zásuvku z tvrzeného kovu, kterou není potřeba nikdy měnit, plochý ovládací panel, který zabraňuje růstu plísní a bakterií, ke kterému dochází u mixérů s plastovými ovládacími knoflíky a páčkami.